Menu
Your Cart

מסיבה על יאכטה

מסיבה על יאכטה היא אירוע שכולם שמחים להגיע אליו. יאכטה היא מהלוקיישנים הפופולריים והיוקרתיים לעריכת מסיבות, בין שמסיבה מתוכננת או ספונטנית, מושקעת או כבילוי של כמה שעות בראש טוב עם כיבוד, מוזיקה והים מסביב. יאכטות הן כלי שייט ייחודיים בכך שהן מעוצבות לנוחות הנוסעים, כשהדגש הוא על שייט מותרות, לכן הן הלוקיישן המתאים למסיבות מוצלחות.  היאכטות כוללות סיפון, מטבח קטן, מקלחת וחדרי מנוחה. ניתן לבחור את היאכטה בהתאם לכמות החוגגים, דגם של יאכטה קטנה עשוי לכלול קבינט אחד או שניים שמיועדים למספר חוגגים קטן, בעוד שדגמי יאכטות גדולים למסיבות רבות משתתפים כוללים כמה קבינטים לנוחות האורחים. החוגגים במסיבה יכולים להתרענן ואף לנוח בקבינטים ובפינות הישיבה, וכך ניתן לחגוג שעות ארוכות ללא צורך לרדת לחוף, לבלות במסיבה שנמשכת מהבוקר עד הערב ולעתים אף יותר מיום. זוהי חוויה אולטימטיבית ונפלאה למי שרוצים לחגוג בלוקיישן מיוחד כשהמרחק  מהחוף והים המקיף את היאכטה מעניקים עומק ורוגע למסיבה. מסיבה על יאכטה היא חגיגה לא

שגרתית, ולוקיישן מצוין הן למסיבה שקטה של כמה חוגגים והן למסיבות ריקודים  שכוללות עשרות מוזמנים. מסיבה על יאכטה אפשר לקיים במגוון קונספטים, חברת היאכטות מספקת ציוד וקישוט למסיבה כגון בלוני יום הולדת ושלטי מזל טוב וכמו כן ניתן להביא בתיאום ציוד מסיבות נוסף.  כדי שכל האורחים ייהנו מהמסיבה אפשר להוסיף על הכיבוד הבסיסי מזנון או ברביקיו, בר משקאות, להוסיף פינות שיזוף, להרקיד את האורחים עם דיג'יי או קריוקי. ניתן לחגוג מסיבה על יאכטת מפרש, ולהנות מפעילויות ספורט שונות, יאכטות גדולות קולטות עשרות אורחים שיכולים ליהנות מפעילויות קונספט שמשולבות במסיבה. הים והאוויר הטוב מספקים את הרקע המתאים ולזה ניתן להוסיף ארוחות מיוחדות, משקאות ואפילו שמפניה, ופעילויות מגוונות שניתן לתכנן מראש. כמה קונספטים למסיבה על יאכטה - מסיבת רווקים או רווקות, עם כמה חברים קרובים, ים, שמש והרבה חופש. מסיבת יום הולדת משפחתית, שכוללת ארוחה וסיור חופים. יום גיבוש לעובדים, עם הרצאות, הפעלות והרבה גיבוש חברתי. מסיבה לכבוד אירוע, עם ברביקיו, משקאות, מוזיקה ואווירה. מסיבת קיץ שכוללת שייט אבובים והרבה סלפי. בחירת מועד המסיבה על היאכטה יכול להשפיע על טיבה - שעות הבוקר הן זמן נפלא לשייט רגוע באוויר הקריר, בצהריים אפשר לבלות עם אוכל טוב והרבה שיזוף, שעות הערב הן הזמן לבילוי אולטימטיבי, במסיבה על יאכטה מול השקיעה. 

יאכטה למסיבה

מספקת פתרון לכל מסיבה וחגיגה, ומעניקה לוקיישן לבילוי איכותי בכלי שייט יוקרתי בלב הים. כדי שהמסיבה תצליח, חשוב לבחור את דגם היאכטה המתאים. את היאכטה המתאימה למסיבה אפשר למצוא מתוך כלי השייט שכוללים יאכטות קטנות לחגיגה אינטימית למספר חברים, ועד ליאכטות גדולות למסיבות עם עשרות חוגגים. לכל דגם של יאכטה יתרון ייחודי למסיבה, למשל - יאכטה עם סיפון רחב היא לוקיישן אולטימטיבי למסיבות על רקע הים הרחב, בעוד שדגמים קטנים ומהירים של יאכטות מספקים מגוון פעילויות ימיות וספורטיביות.  דגמים פופולריים של יאכטות למסיבות כוללים יאכטה  מפרשית היא יאכטה עם סיפון צר יחסית שמעניקה חוויית שייט ספורטיבית. יאכטות ממונעות ורחבות ממדים מתאימות למסיבות רבות משתפים.  לדגמי קטמרן סיפון רחב שמספק לוקיישן למוזיקה ולשיזוף ולבילוי ימי. הבילוי על היאכטה מתחיל עם העלייה לכלי השייט המעוצב ויציאה מהמעגן. יש כמה אפשרויות לחגוג, ניתן לעגון הרחק מהיבשה וליהנות מהנוף המקסים. לצאת לשייט לאורך חופי הארץ.  לשלב פעילויות ימיות כגון שייט אבובים (יש לברר עם חברת היאכטות). יתרון נפלא של יאכטה למסיבה הוא השילוב בין הסיפון שמיועד לבילויים ובין חלל היאכטה שבו ניתן לנוח ולהתרענן. כל היאכטות מצוידות בחדרי מנוחה, מקלחת, מטבחון, וסיפון. למבלים מתאפשר להתרענן ולנוח, ואפילו להכין ארוחה קלה. תכנון מסיבת יאכטה אינו מסובך במיוחד, בדומה לתכנון אירוע ללוקיישן יבשתי. מתחילים בבחירת היאכטה בהתאם לכמות המבלים ולקונספט המסיבה. החגיגה תכלול  כיבוד קל, משקאות ומוזיקה לחגיגה באווירה נפלאה עם הרקע המקסים של הים. לכך אפשר הוסיף אנשי צוות שיעמדו לרשות החוגגים, ציוד לאטרקציות כגון מוזיקה וקריוקי, טיפולי יופי וספא, וכמובן  אפשר להוסיף בר משקאות ומזנון עשיר להנאת החוגגים. יאכטה למסיבה מתאימה לכל שעות היום - לשעות הערב, למסיבה שלווה על הסיפון אך גם למסיבת קריוקי, שעות הצהריים מספקות הזדמנות למסיבות קונספט, בילוי ימי ושכשוך אבובים, ארוחות מפנקות על הסיפון או בילוי בטן גב נינוח. יאכטות הן לוקיישן נפלא למגוון סוגים של חגיגות, בין שמסיבת הפתעה, יום הולדת או מסיבה לקולגות בעבודה. ניתן לעצב את היאכטה למסיבה עם בלונים ושלטים, להוסיף בר משקאות ואטרקציות מגוונות כשהים מספק את הנוף המרהיב ויוצר את האווירה המתאימה למסיבה. כמו כן, ניתן לצייד את היאכטה לשהות ארוכה יותר ולחגוג למשך זמן רב ללא צורך לרדת לחוף כל משך המסיבה. 

ספינת המסיבות  השכרת יאכטות בתל אביב לחץ כאן השכרת יאכטה ליום הולדת