Menu
Your Cart

יאכטה ליום הולדת

יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
חדש חם
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת
יאכטה ליום הולדת  היא בחירה פופולרית בכל גיל, למי שרוצים לחגוג את יום ההולדת שלהם בלב ים בחגיגה רבת משתתפים או במסיבה רומנטית. כמובן שניתן לשכור את היאכטה בהתאם למספר האורחים ולתכנן לבד את המסיבה והכיבוד. עם זה, השכרת יאכטה ליום הולדת מספקת את כל החוויות של השייט היוקרתי, עם תוספות מיוחדות ליום המיוחד. לכן, יש שמעדיפים להזמין השכרת יאכטה שמותאמת ומאובזרת לחגיגת יום הולדת. החבילה כוללת את הכיבוד, המשקאות והאטרקציות, ולרוב ניתן לתאם או לשדרג תוספות עבור האירוע. ביאכטות ליום הולדת קיימת אפשרות להוספת ציוד למוזיקה ולמסיבות,  שתיה מזנון ועוד.


יאכטה ליום הולדת היא מתנה יוקרתית שלא רבים יכולים להעניק. עדיין, יאכטה היא סמל סטטוס ולוקיישן נפלא שכל אחד היה שמח לחגוג בו יום הולדת. חוויית שייט  'כמו בסרטים' מתאפשרת עם השכרת יאכטה לאירוע, וכך אפשר וליהנות מכל היתרונות שמעניק כלי השייט ביום המיוחד, עם יאכטה מקושטת ליום ההולדת, נוף נפלא של מרחבי הים וגם סקיפר המשיט את היאכטה.

יש מגוון גדול של יאכטות, שמתוכן ניתן לבחור בהתאם לסגנון המסיבה ומספר האורחים אל היאכטה המתאימה, אם למסיבת יום הולדת אינטימית או לחגיגה רבת משתתפים. מי האנשים שאוהבים יאכטות ולמי מתאימה מסיבת יום הולדת על יאכטה?

יאכטה ליום הולדת - לחובבי מסיבות: חגיגה ביאכטה שכוללת מוזיקה, קריוקי, ריקודים ושיזוף ממצה את כל מה שמהנה במסיבת יום הולדת. על היאכטה אפשר לחגוג יום הולדת בכל שעות היום, בצהריים ליהנות משיזוף ומשייט על מתנפחים, בערב במסיבת קריוקי לאור השקיעה. הכיבוד ליום ההולדת יכול לכלול הכול, החל במזנון ומשקאות קלים ועד ברביקיו וארוחות גורמה בהגשה.

יאכטה ליום הולדת  - לחובבי ספורט ואקסטרים: יאכטות הן כלי שייט איטיים יחסית, אך דגמים מסוימים משמשים לתחרויות ספורט. חוויות ספורטיביות וכיפיות על היאכטה מסיבת יום הולדת ספורטיבית וכיפית ביאכטה יכולה לכלול  שייט במפרשית, שילוב סירות מנוע או אופנועי ים בהפלגה, לחובבי ים יציאה לדייג מוקדם ביום ההולדת ועוד.

יאכטה ליום הולדת - לחובבי חופשות ונופש: יום הולדת על יאכטה הוא הזדמנות נפלאה לפינוק למי שאוהבים לבלות חופשות בסטייל. יאכטה אפשר להשוות ל 'בית מלון צף' עם לוקסוס של בית מלון ומרחבי הים מסביב. הבילוי יכול לכלול כיבוד, מזנון, בר משקאות, ברביקיו ואפילו צוות שמגיש את הארוחות. שיזוף 'בטן גב' על הסיפון, מוזיקה ומשחקי חברה. למי שרוצה להירגע מהשמש,  בבטן היאכטה תאי שינה מאובזרת לאורחים. ולמי שאוהב סמלי סטטוס וחופשות יוקרתיות, בחלק מדגמי היאכטות  נכללים ג'קוזי ובריכה.

יאכטה ליום הולדת – לחברים ולמסיבה משפחתית: שייט ביאכטה ביום הולדת הוא חוויה מיוחדת שמעניקה תחושה של אינטימיות חגיגית, הרחק מכולם. זוהי סיבה למסיבת יום הולדת שחוגגים עם  בני  משפחה וחברים קרובים. בילוי משפחתי ליום הולדת יכול לכלול גם ילדים, או מסיבת יום הולדת לילדים. ניתן לקיים הפעלות, משחקים ואפילו להדריך את הקטנים בנושאי שייט וים. כמובן להצטייד באמצעי הבטיחות המתאימים. מסיבת יום הולדת משפחתית יכולה לכלול אפילו עשרות חוגגים על יאכטה גדולה, שבה מעין אולם אוכל חגיגי לאירועים הכולל מזנון או ארוחה מוגשת.

יאכטה ליום הולדת – להפלגה רומנטית: הפלגה על יאכטה היא כה רומנטית. יין, מוזיקה, והים הנפרש אל האופק. אפשר לחגוג את יום ההולדת בשייט לאור השקיעה, עם מוזיקה וארוחה לשניים, כשנוף הים הוא רקע נפלא ליום הולדת רומנטי.  


השכרת יאכטה ליום הולדת הפכה לטרנד בארץ בשנים האחרונות. יאכטה היא מקום נפלא לחגיגה עם מוזיקה, ריקודים, משקאות, כיבוד, אטרקציות וכמעט כל קונספט יום הולדת שניתן להעלות על הדעת. הבילוי מתאים לבני כל הגילים, לילדים, שנהנים מכמה שעות של שייט והפעלות, למסיבה רבת משתתפים שכוללת ארוחה חגיגית, ליום הולדת רומנטי לאור השקיעה ועוד.

על יאכטה ניתן לקיים מסיבות יום הולדת קטנות וכמו כן מסיבות רבות משתתפים, רצוי לזכור שמספר האורחים על יאכטה מוגבל בהתאם לגודל כלי השייט, ולכן בחירת דגם היאכטה ליום ההולדת היא בהתאם לסגנון המסיבה. מי שחובבים ספורט ימי יכולים לחגוג יום הולדת עם כמה חברים על מפרשית ספורטיבית, למסיבה משפחתית תתאים יאכטה מנועית מרווחת. כמו כן אפשר לשכור יאכטה במיוחד ליום ההולדת, עם קישוטים וכיבוד.

יאכטה היא כלי שייט שמיועד לאירוח, מה שהופך את החגיגה על הים למיוחדת יותר. אפשר לצייד את היאכטה בבגדי ים, ספות שיזוף, אבובים לשייט וליהנות מאווירת המותרות הנפלאה. כמו כן, בתיאום עם חברת היאכטות, ניתן להוסיף ציוד, כגון ציוד הגברה, קריוקי ועוד. גם מבחינת התפריט יש מגוון רחב של אפשרויות, החל בכיבוד קל ושתייה, ברביקיו או ארוחה עשירה בהגשה.

חגיגת יום הולדת על יאכטה מושכרת נמשכת החל בכמה שעות ועד לבילוי לכל היום. בשעות הבוקר הים שקט והאוויר קריר, בשעות הצהריים ניתן להשתזף ולעתים גם לשחות. שעות הערב השקטות מתאימות הן למסיבות רועשות והן ליום הולדת זוגי ורומנטי. זו חוויה אולטימטיבית שכוללת הכול, האווירה הנפלאה של השייט, בילוי 'בטן גב', מוזיקה וריקודים הרחק מכל העולם.

היתרון של השכרת יאכטה הוא בקבלת כלי  שייט מעוצב ומתוחזק, מותאם להפלגה ולחגיגה, וכמו כן סקיפר ואפשרות לאנשי צוות נוספים.  העלויות של השכרת יאכטה ליום הולדת סבירות מול בילויים דומים, וכמובן כאשר משווים את העלות של השכרת יאכטה למשך כמה שעות או אפילו ליום שלם מול רכישה של כלי השייט המפואר. עם השכרת חבילת יום הולדת מקבלים תוספות כגון יין ומוזיקה, וכמובן ניתן להוסיף ציוד למסיבה, לשדרג את האווירה עם ברביקיו או מסיבת ספא.

השכרת יאכטה ליום הולדת מתחילה ביציאה מהנמל והפלגה ללב ים בהתאם למסלול מתואם מראש. הים מציע מגוון אפשרויות לבילוי ביום ההולדת, למשל הפלגת דייג משפחתית, שייט חופים לילדים ועוד.  יאכטות הן כלי שייט מפוארים אך בדרך כלל כ איטיים יחסית, וכך ניתן למצות את חוויית השייט במלואה. עם זה, ניתן לחגוג יום הולדת ספורטיבי על מפרשית או יאכטה מנועית מהירה ולשלב את הבילוי על היאכטה עם ספורט ימי להנאת האורחים.  וכמובן השכרת יאכטה ליום הולדת רומנטי, עם יין, ארוחה ומוזיקה. אין ספק, יאכטה היא הזדמנות ליום הולדת נפלא עבור כולם.

נא לכתוב ביקורת

הערה: HTML לא מתורגם!
לא טוב טוב
₪4,850

אפשרויות זמינות