כשהשיקו את "Barracuda 7" לפני כשנה, חברת "בנטו" שינתה בצורה ניכרת את הסטנדרטים של הדייג הספורטיבי. סירת הברקודה הזו צברה קהל יעד ואהדה בכל רחבי העולם.


בין השינויים בסירה זו ישנו את השינוי הדרסטי בגוף הסירה שתוכנן במיוחד עבור דגם זה, תוכנית סיפון מלאת אינטליגנציה, יש לה מנוע 150 עד 200 כוח סוס, וזה מסוגל "לעוף" במהירות גבוהה ביותר של כ 35 קשרים. אין דבר יותר מהנה מלהפליג בסירת הדייג הזו ולעקוב אחר צירי הדגים תוך שמירה על מהירות מירבית.


בהתאם לדרישותיכם, בעת בחירת הסירה יש שתי אפשרויות. ישנה אפשרות לבחור ב'חבילת דיג', או בחבילת 'רווחה'. במאמר זה נעסוק יותר בחבילת הדייג ובמאפייניה.

האם אתם שואלים את עצמכם לשם מה נוצרה הפרדה זו? התשובה היא שהפרדה זו נוצרה בשביל להעצים את היכולת להגיע לתוצאה שבה אנו מקבלים סירה מהירה ונוחה, המותאמת לרצונו של הלקוח - רצונינו.


חובבי ומומחי דייג יעריכו במיוחד את העיצוב הכללי של הספינה, שמאפשרת גישה נוחה לדייג מכל סוג, מה שהופך את ה- Barracuda 7 לסירה נהדרת להפלגות דייג


למשל, הכנת פתיונות מתבצעת כשיש מקום מרווח, נוח, ויש חופש תנועה גדול. בנוסף, בסירת הברקודה יש שלושה לוקרים הניתנים להמרה לפחי דגים, וכמו כן יש בו גם מקום אחסנה שיכול לשמש כארון עוגן או מיכל דגים (באופציה), בהתאם לצרכים שלכם.


באשר לאיתור אזורים מלאים בדגים, הדייג עומד לקבל מסך 10 אינץ', ומסך זה ממוקם בלוח המכשירים והוא מהווה חלק מציוד האלקטרוניקה של ברקודה 7. מערך זה כולל מערכת עומק חדשה, שבאמצעותה תוכלו ליהנות מדיוק שאין דומה לו בתחום ראיית קרקעית הים.


המודולריות המדהימה של ה- Barracuda 7 מאפשרת תוספת כיור, תנור, מקרר ואף אחסון. הנוכחות של תא קדמי (דרגש כפול ושירותים נפרדים) משפרת את רמת הנוחות בסירה המדהימה הזו. אמנם היא רק בגודל 6.5 מ ', אך למרות זאת היא מציעה מקום מרווח אמיתי.


מאפיינים כלליים:

- קבינה פתוחה מאוד שיכולה להכיל עד שבעה אנשים בישיבה.

- גישה קלה יותר מאחור, ונפתחת לתא אחסון.

- ניתן להוסיף פלטפורמת רחצה (באופציה) מאחור, לנוחות רבה יותר ולרחיצה קלה יותר.

- ספסל תא האחסון נשלף להגדלת החלל.

- חלל גדול מקדימה של הסירה בו ניתן להתאים חלל רגיעה עם כריות ולהנות מאמבט שמש.

- יש ארון עוגן גדול בחזית.


ברקודה 7' הוצגה לראשונה בפסטיבל דה לה פלאיסאנס דה קאן (תערוכת סירות קאן) ובמופעי הסירות האירופיים בערים: אוסלו, שטוקהולם, אמסטרדם, איסטנבול, לה רושל, סאות'המפטון, גנואה.


לסיכום, ניתן לומר על ה- Barracuda 7 שהיא סירה קומפקטית, אלגנטית ונוחה מאוד. היא מתאימה בול לצורכי דייג והיא אף משפרת אותם. 

בצורה חד משמעית ניתן לומר עליה שהיא אחת מן סירות הדייג המצליחות שהוצאו לאחרונה.