שייט משפחתי בתל אביב הוא הזדמנות לחוויה משפחתית מיוחדת במינה, הן עבור הילדים והן עבור המבוגרים. גם מי שאינם שייטים יכולים ליהנות עם המשפחה בבילוי הימי, אפשר לשכור יאכטה או סירה שמלווה בסקיפר מוסמך המשיט את כלי השייט, ולעתים קרובות ניתן להצטרף לסקיפר בהשטת כלי השייט. עלויות הבילוי המשפחתי על המים אינן גבוהות יחסית לבילויים משפחתיים דומים, ומאפשרות חוויה אמיתית בטבע. שייט משפחתי בתל אביב הוא פתרון מצוין למי ששוהים בתל אביב או במרכז, רוצים ליהנות מבילוי באוויר הפתוח, אך להימנע מטיול ארוך ומרוחק בחיק הטבע. לקראת השייט ניתן לתכנון בילוי מושקע עם פעילויות לילדים או פשוט ליהנות מפיקניק משפחתי על הים. הים הגדול, האוויר הנקי, המרחבים המקסימים והשקט הנפלא מהווים רקע לכל בילוי משפחתי, החל בשיזוף בטן גב על הסיפון, הפעלות משפחתיות, ואפילו קריוקי ומוזיקה.

לבילוי של כמה שעות על הים ניתן לבחור בהשכרת סירה או יאכטה. סירות מנוע מספקות מסלול שייט מהיר יחסית, למי שרוצים ליהנות מטיול במרחבים הגדולים של הים. יאכטות מצוידות בחדרי שינה, מטבחון ובשירותים, והן פתרון נפלא לגדולים ולקטנים לשהות על הים מבוקר עד ערב. כמובן שאת השייט המשפחתי בתל אביב רצוי לתכנן מראש, החל במסלול השייט, ההגעה למרינה, ההתארגנות והשייט עצמו. קיימות כמה אפשרויות לשייט לכל המשפחה, החל בעגינה בלב הים, ואם הבטיחות מאפשרת ניתן גם לשחות או לשוט באבובים. שייט חופים לאורך קו החוף כולל גם מעגן שמאפשר שחייה. ניתן לשוט במסלול קרוב לאזור המרכז או להפליג לשייט ארוך יותר. שייט דייג הוא חוויה משפחתית מיוחדת, עם הפלגה שיוצאת מתל אביב מוקדם בבוקר וכוללת ציוד והדרכה למבוגרים ולילדים.

שייט משפחתי בתל אביב מתאים הן להורים שרוצים להנות מכמה שעות של נופש באווירה נינוחה, לילדים, שנהנים מהסביבה הימית ומהאוויר הפתוח וגם יכולים ללמוד מעט על שייט וספורט ימי. גם סבא וסבתא ייהנו מטיול פסטורלי של שמש ומים. עם זה, טיפ קטן:   רצוי לוודא לפני היציאה לשייט שבין בני המשפחה, בין שילדים סבים או הורים, אין מי שעלולים ללקות ב'מחלת ים' שנגרמת כתוצאה מתנועת כלי שייט.  

השייט היוצא מתל אביב ומיועד לכל המשפחה הוא חוויה אולטימטיבית ליום נופש מלא, משעות הבוקר המוקדמות ועד הערב. אם בחרתם בשייט ביאכטה תוכלו לשלב  את השמש המשזפת והאוויר הנעים עם  מנוחה בקבינטים שבבטן כלי השייט. שייט משפחתי בסירה יאפשר לבדוק ולתור מקומות מעניינים לאורך קו החוף . כמו כן, אפשר לשלב כמה שעות של שייט עם אפשרויות נוספות שמספקת המרינה בתל אביב. באזור הנמל בתי ספר לצלילה, מועדוני יאכטות וגלישת גלים, חנויות לציוד שייט, מסעדות ועוד. באזור מתקיימים אירועים שמפיקה עיריית תל אביב ובעונות התיירות והנופש ניתן לבקר עם הילדים בדוכנים והאטרקציות בשטח הנמל.