בין אם אתם דייגים מנוסים, כבר עשיתם צעדים ראשונים אל תוך עולם הדייג, או רוצים להתוודע אל עולם ימי חדש, אנחנו רוצים להזמין אתכם לחוויית דייג מאתגרת שתפתח לכם את מרחבי הים התיכון וכול מה שיש לו להציע – טיול דייג מאורגן בתל אביב.  טיולי דייג הם למעשה הפלגה על יאכטה מצוידת אל אזורי הדייג העמוקים של הים, בליווי של סקיפר וצוות מנוסה שידריכו אתכם בשיטות דייג שונות. בטיולי דייג תוכל לקחת את תחביב הדייג שלך לרמה חדשה, ולהתנסות בטכניקות דייג מתקדמות, כול זה תוך כדי הפלגה ללב ים, שהיא ללא ספק חוויה בפני עצמה.

למי מיועדים טיולי דייג?

טיולי הדייג מיועדים לחובבי דייג בכול הרמות – ממתחילים שמעולם לא נגעו בחכה, ועד המקצוענים. בין אם אתם מתארגנים כקבוצה או שאתה מצטרף לקבוצה קיימת, חשוב לבדוק לפני ההפלגה באילו שיטות דייג נשתמש ומה רמת הקבוצה, כדי שתוכלו להרוויח את המקסימום מהחוויה. והכי חשוב: לא משנה באיזה רמה אתם, הסקיפר והצוות ילוו וידריכו אתכם לאורך ההפלגה. המתחילים יוכלו ללמוד מאפס את רזי שיטות הדייג השונות, אבל גם דייגים מנוסים יוכלו להרוויח מהידע והניסיון הרב של אנשי הים של היאכטה, שיעזרו להם לשפר ולשכלל את טכניקות הדייג שלהם.

באילו שיטות דייג נשתמש?

בהפלגת דייג משתמשים במספר שיטות דייג שונות, בהתאם לעונה, מזג האוויר וכמובן העדפת הקבוצה. השיטות העיקריות בהם נשתמש הן דייג טרולינג (גרירת מערך חכות מאחורי היאכטה תוך כדי הפלגה) ושיטת בולוס (דייג של דגים מקרקעית הים עם חכות קצרות, תוך כדי כשהספינה עוגנת או נסחפת – לרוב זה סוג הדייג שנותן את השלל הטוב ביותר). ישנן שיטות נוספות שניתן ליישם כגון דייג ג'יגינג או שיטת מדאי. כשתארגנו את טיול הדייג חשוב לבדוק עם צוות ההפלגה איזו שיטה תתאים לתאריך ההפלגה שלכם. ולמי שאין ציוד דייג אין מה לדאוג - היאכטה כבר תגיע מצוידת בכול מה שנחוץ, והצוות ייתן הדרכה על הציוד, כדי שתוכלו להפיק מקסימום הנאה (ומקסימום דגים..) מהחוויה הימית.

להגיע בקלות...

יציאה לטיול דייג מאורגן בתל אביב צופנת בחובה מספר יתרונות. המיקום המרכזי של תל אביב מאפשר לחובבי דייג מכול הארץ להיפגש ולצאת יחד להפלגות. לא צריך לתכנן נסיעה ארוכה או התארגנות מוקדמת מדי בשביל להגיע למרינה תל אביב ולצאת לדוג. בהתראה קצרה תוכלו לארגן קבוצת חברים, להשכיר את היאכטה לצורך ההפלגה, להתארגן על ציוד וקדימה לים. וכמובן בסוף ההפלגה תוכלו להנות ממסעדה טובה או בילוי בבר – לעיר ללא הפסקה יש הרבה מה להציע.

איך מתארגנים?

נתחיל מכך שתוכלו לשכור יאכטה לטיול דייג כקבוצת חברים, ולצאת להפלגה כחוויה שמשלבת את הים והאתגר הספורטיבי יחד עם חברה טובה וכמה בירות. אבל גם מי שמעוניין לצאת לטיול דייג לבדו, יוכל לבדוק מתי יוצאת קבוצה ולהצטרף. אם אתה חובב דייג הפלגה כזו היא הזדמנות מעולה לפגוש דייגים נוספים ולהחליף רשמים לגבי הטכניקות הנכונות לכל עונה ומזג אוויר. חובבי דייג רבים מנצלים את טיולי הדייג המאורגן להרחיב את הידע והטכניקה שלהם, ולפגוש אנשים בעלי תשוקה דומה.   

 

להרגיש באמת את הים

אוהבי דייג רבים מרגישים תחושת מיצוי מלדוג על החוף, ובוחרים בהפלגות דייג כדי לקחת את תשוקתם לרמה חדשה.  בהזמנת טיול דייג מאורגן בתל אביב תקבל חווית דייג משודרגת – כזו שתאתגר אותך עם טכניקות דייג חדשות ותפגיש אותך עם חובבי דייג נוספים בעלי עניין וידע. ואולי יותר מכול, טיולי דייג הם ההזדמנות להרגיש את הים מקרוב – את הגלים, את להקות הדגים סביב הספינה, והמרחב הכחול הלא נגמר.