Menu
Your Cart

השכרת יאכטה תל אביב פיד RSS

המרינה של תל אביב שמשמשת למעגן יאכטות וסירות ממוקמת באטרקטיביות במרכז הארץ ולחופי העיר תל אביב. המרינה מספקת מקום מעגן ואפשרות לצאת להפלגות מהנות בלב היום, לטיול חופים, להפלגות לדייג ועוד. השכרת יאכטה תל אביב מתאימה לתל אביבים ולמי שמחפשים לוקיישן למסיבה או בילוי לא יקר יחסית הרחק מהשגרה. זה פתרון נפלא למי שמתגוררים או עובדים בתל אביב ורוצים להעביר כמה שעות בילוי במהלך היום, אם להתרעננות מהעבודה, למסיבה או לשייט שקט. השכרת יאכטה בתל אביב מתחילה ביציאה מהמרינה, ומשם מפליגים לים הפתוח. אפשר לצאת להפלגה ארוכה, לצאת לשייט ספורטיבי או לשייט חופים בארץ או להעביר כמה שעות של שקט ולעגון בלב הים לכמה שעות נינוחות. ניתן לשכור יאכטה למספר קטן של נוסעים או לקבוצות גדולות ולאירועים. לשכור יאכטה למסיבה, לאירוע חברתי או למפגש גיבוש של עובדים. למשל, עובדים באזור תל אביב יכולים ליהנות מהרצאות והדרכות שמתבצעים על היאכטה. זוהי דרך נפלאה לרענן את יום העבודה.

השכרת יאכטה תל אביב מאפשרת גם למי שהוא לא שייט מקצועי ליהנות מהשיט שמתנהל בידיו האמונות של הסקיפר. ניתן לצאת לשייט בוקר מוקדם לדייג, לשיזוף אחר הצהריים, למסיבה בערב. בילוי על היאכטה מתאים לכולם, אם למשפחה, למקומות עבודה, לחגיגות ולמסיבות. זהו כלי שייט לנוחות הנוסעים, וניתן ליהנות מכל היתרונות של בילוי במלון או באתר נופש, לבלות אחר צהרים ספורטיבי או שקט, עם כמה חברים או במסיבה.  כמובן, שאת השייט על היאכטה המושכרת אפשר לשדרג, להוסיף מזנון או ארוחה, ציוד קריוקי או ברביקיו ועוד. ניתן לשכור יאכטות בדגמים שונים, רצוי בהתאם לאופי הבילוי  – יאכטה קטמרן לשיזוף ולמסיבה, יאכטת מפרשים לחוויית שייט אותנטית, יאכטה מנועית לבילוי ב'מלון צף', ועוד. כמו כן ניתן לבחור את גודל היאכטה המתאים לאירוע, כאשר השכרת יאכטה קטנה מספקת לוקיישן לבילוי זוגי ורומנטי, בעוד שדגמי קטמרן ויאכטות יכולים לאכלס עשרות אנשים במסיבה גם מי שאוהב מאוד לנפוש על יאכטות, לא בהכרח יכול לרכוש לעצמו יאכטה. ראשית, העלות הגבוהה הכרוכה ברכישת יאכטה, וכמו כן התחזוקה השוטפת של כלי השייט, עלויות העגינה בנמל, הרישיונות הנדרשים לאחזקה ולשייט. השכרת יאכטה תל אביב חוסכת את הצורך בכל ההשקעה וההוצאות שכרוכים בקנייה של יאכטה, וכך מתאפשר בילוי ייחודי ואיכותי במחירים סבירים. עבור שייטים חובבים ולמי שמעוניין להמשיך וליהנות מאווירת השייט, בקרבת המרינה שוכנים גופים שונים, כולל מועדונים לבעלי יאכטות ובתי ספר לשייט. זהו המקום לפגוש שייטים ובעלי סירות ולהנות מהאווירה הימית. הקיץ הוא העונה המתאימה ביותר להשכרת יאכטה בתל אביב, אם כי יש שמעדיפים עונות קרירות יותר. מתל אביב ניתן לצאת להפלגות חופים, לדייג מוקדם, לבילוי ערב בלב הים. וכל זה מתאפשר בצמוד לאזור המרכזי של העיר. יאכטה היא לוקיישן מצוין לקיום יום גיבוש או אירוע חברתי של מקומות עבודה ומשרדים. עלויות השכרת יאכטה לקבוצת עובדים של כמה עשרות אנשים הן סבירות, יחסית לתדמית היוקרתית ולאיכויות כלי השייט. ניתן לבחור את סוג היאכטה המתאים לאופי יום הגיבוש או יום הכיף לעובדים, לארגן הרצאות או ימי ספורט ומשחקים חברתיים. ולקיים ימי גיבוש וכיף במשך היום - לבילוי בשעות הבוקר אפשר לכלול כיבוד קל והרבה מצב רוח טוב או יום כיף בצהריים שכולל בטן גב, שייט אבובים, פעילויות גיבוש, מוזיקה ומזנון. אפשר לקיים אירועים חגיגיים לעובדי המשרד לרגל קידום עובד או ליום הולדת, או מסיבה פרועה לעובדי חברה צעירים וצעירים ברוחם. כמובן, עם הרבה סלפי לדף החברה, כשהים מספק את הרקע המקסים. כל מנהל כוח אדם או אחראי על האירועים יודעים שיום גיבוש וכיף על יאכטה אינו אירוע ספונטני. יש להכין תכנית מדוקדקת לארגון העובדים וכדי לדאוג שכל אחד מהם יוכל ליהנות ולהפיק תועלת מהאירוע. כשמדובר בבילוי של עובדים על יאכטה, יש לתאם את מועדי השייט, לבחור את המועד והשעה ליום הגיבוש - בין שבבוקר, בצהריים או בערב. ימי גיבוש וכיף על יאכטה מתחילים הגעה של עובדי החברה אל הנמל, יציאה אל הים הפתוח, ומכאן אפשר לבלות בכל דרך אפשרית, בין שלכמה שעות ובין שלבילוי מבוקר עד ערב. זהו גיבוש נפלא לחברות ועסקים שכוללים כמה עשרות עובדים -  יאכטה בינונית מיועדת להשטת עשרה עד עשרים אנשים, אך לכמות עובדים גדולה יותר ניתן לשלב כמה יאכטות קטמרן או לשכור יאכטה גדולה שמותאמת לחגיגות רבות משתתפים.

היתרון של ימי גיבוש וכיף על יאכטה הוא באווירה היוקרתית והמיוחדת, כאשר כל דגמי היאכטות מאובזרים ומצוידים לנוחות הנוסעים. לכל יאכטה חדרי מנוחה, מטבחון, מקלחת וסיפון. עם זה, חללי הפנים של היאכטות מעוצבים באופן שונה, אם במספר תאי השינה או פינות הישיבה ועוד החברה שמשכירה יאכטות לימי כיף מציידת את כלי השייט במזנון קל, משקאות ואטרקציות, אך החברה יכולה לבחור עבור עובדיה אטרקציות נוספות בהתאם לתקציב - במסך לסרטים, קריוקי, פינת ברביקיו או מזנון, אטרקציות סיפון כגון ציוד ספא ועוד.פעילויות גיבוש על היאכטה יכולות לכלול הרצאות, הקרנת סרטונים, משחקי חברה, מצא את המטמון, כמו כן ניתן לערוך סדנאות מגבשות, ועוד  פעילויות שמיועדות לקרב חברתית את העובדים. אמנם שטח היאכטה לא מאפשר פעילויות ספורט בשטח פתוח אבל ניתן לשלב פעילויות ימיות, כגון שייט אבובים ושחייה או צלילה, באזורים בהם פעילות זו מותרת (רצוי לברר מראש). סיפון היאכטה מספק שלל פעילויות חברתיות מהנות והעובדות והעובדים יכולים ליהנות ממגוון טיפולי ספא, ממזנון  או מארוחה מלאה, ממשחקי מחשב ואפילו ליהנות מתנומה בלב היאכטה או בפינת מנוחה על הסיפון.השכרת יאכטה בתל אביב מעניקה זמן איכות וכמו כן הזדמנות לשפע פעילויות מגוונות. זה כלי שייט שמתאים כמעט לכל אפשרויות הבילוי או המנוחה כאשר ניתן לצאת לשייט שנמשך כמה שעות, ואפילו ימים ושבועות. יאכטה מושכרת מאפשרת זמן הנאה על הסיפון, שעות של בילוי במסיבה בלב הים, או סביבת עבודה לפרזנטציות ולפרויקטים בראש שקט. יש ששוכרים יאכטה למטרות דייג, או לספורט ימי. אחרים מעדיפים לבלות שעות של שיזוף ובטלה על סיפון היאכטה.ישנם סוגים וגדלים שונים של יאכטות, שמתוכם אפשר לבחור את הדגם המתאים, כאשר השייט כולל הכול מכל – את היאכטה, הסקיפר, כיבוד קל וציוד נוחות וחדרים מאובזרים. עם זה, לאירועים מיוחדים או סתם להנאה, אפשר להזמין ציוד נוסף למשך השייט. את הכיבוד אפשר לשדרג למשקאות, מזנון, לארוחות מלאות או לברביקיו. וכמובן ציוד למוזיקה, לווידאו או קריוקי למסיבות, לבחור במסלול שייט מעניין לבילוי עם ילדים ועוד. בחירת היאכטה להשכרה היא לרוב בהתאם לסוג הבילוי או החופשה, למשל, השכרת יאכטה קטנה ומהירה תתאים לשייט ספורטיבי. השכרת קטמרן מתאימה למי שרוצים להשתזף ולהנות ממסיבה באווירה של מותרות, יאכטת מפרש מספקת את החוויה האמיתית של שייט בלב הים. ישנן שעות מועדפות לשכירת יאכטות, לרוב, שעות הבוקר המוקדמות הן הזמן המועדף לדייג, בעוד ששעות הערב הן הזמן לבילוי רומנטי או למסיבה, אבל, אפשר לשכור יאכטה גם בשעות החמות לבילוי בטן גב, לבילוי בוקר על כוס קפה ועוגה או להפסקה מרעננת של כמה שעות מהעבודה.להשכרת יאכטה יתרון מבחינת המחיר שהוא בדרך שעתי, אך אינו גבוה יחסית לעלות הגבוהה של רכישת יאכטה, שכוללת גם את התחזוקה של כלי השייט והחזקתו בנמל. כמו כן, מחיר השכרת יאכטה יכול להיות אפילו נמוך יותר ממחיר של בילוי דומה. יתרון נוסף הוא הבילוי בסביבה ייחודית בלב הים, הרחק מהיבשה, כאשר המרחבים מקיפים מכל כיוון והים הגדול משמש רקע אידיאלי. מדובר בבילוי איכותי, שכולל יאכטה מאובזרת לשייט מותרות. לכל יאכטה מטבח ומקלחון וחדרי שינה, שמאפשרים להפוך את השייט לחופשה מושלמת, אפילו לזמן ממושך. וכאמור, אפשר לשדרג מראש את השייט עם ציוד נוסף.
יתרון חשוב נוסף בהשכרת יאכטה הוא שהשכרתה אינה דורשת מומחיות. אמנם להשטת יאכטה נדרש ידע מינימלי, ולרוב הדגמים נדרש גם רישיון שייט, אבל כדי לשכור יאכטה אין חובה להשיטה. חברת היאכטות מספקת סקיפר, ולעתים אף מתאפשר להצטרף לסקיפר בהשטה גם ללא רקע בשייט. השכרת יאכטה מתבצעת דרך החברה המשכירה יאכטות. ניתן לברר עם החברה מהו סוג היאכטה המתאים להשכרה, אפשרויות לשדרוג המשקאות והארוחות ועוד, ולתאם שעות יציאה וחזרה. החברה דואגת לתחזוקת כלי השייט ולרישיונות המתאימים, וגם לסקיפר המשיט את היאכטה. וכך לנוסעים נותר רק ליהנות מהשייט הנפלא בלב הים. נראה שאין רעיון שלא מוצה לימי הולדת ואירועים. אמצעי הבילוי וערוצי הבידור מאפשרים לחגוג במגוון אופנים, בין שיום הולדת אינטימי ובין שאירוע חגיגי. עם זה, כאשר מתכננים לוקיישן לאירוע, נראה שחסר משהו כדי שהיום יהפוך למיוחד באמת. השכרת יאכטה בתל אביב לימי הולדת ואירועים מספקת את המיקום ואת כל המרכיבים שנדרשים ליום מיוחד. הלוקיישן הוא כלי שייט בלב הים, וניתן לבחור את משך זמן האירוע, לתכנן מסיבה פרועה או ערב רומנטי. ניתן לשכור יאכטה מאובזרת במיוחד לאירועים,  שמצוידת עם בלונים ושלטי מזל טוב. וכמו כן כיבוד קל ומשקאות. שייט ביאכטה מתאים לאירועים בכל גיל. יאכטה ליום הולדת לילדים, כוללת כמה שעות של שייט ואת כל החוויות של ימי ההולדת, החל באירוע מושקע עם כיבוד, הופעה של אמן, משחקי הפעלה ועוד.

כמו כן ניתן לשכור יאכטה בתל אביב ליום הולדת לבילוי ימי של כמה שעות שכולל שחייה ושייט אבובים עם החברים.  יאכטה היא לוקיישן נפלא למסיבות שחרור, מסיבות רווקים ובילוי עם חברים, עם משקאות ומוזיקה ואווירת חופש נפלאה. כמו כן ניתן לשכור יאכטה לאירוע המיועד למספר קטן של אנשים, כגון יום הולדת משפחתי או שייט זוגי. השכרת יאכטה בתל אביב לימי הולדת ואירועים מתאימה לאירועים קטנים ועד למסיבות גדולות. ישנם כמה סוגי יאכטות שמתאימים במיוחד לאירועים, דגמי קטמרן מתאימים לשיזוף ולספורט ימי, עם משקאות וכיבוד, הן כבילוי יום הולדת לצעירים והן למשפחות. השכרת יאכטה מנועית גדולה מתאימה לאירועים חגיגיים, כגון חגיגת בר מצווה או מסיבת יום הולדת הכוללת ארוחה ובמה. מסיבת יום הולדת נמשכת בדרך כלל כמה שעות, אבל עם זה אפשר לתכנן יום שלם של שייט ביאכטה, בלי רגע משעמם. שייט יום הולדת עם ילדים יכול לכלול מסלול שייט חופים ואטרקציות על הסיפון. אירועים של מקומות עבודה עשויים לכלול הרצאות, הדרכות וסדנאות על היאכטה. יאכטות מופיעות בסרטי פעולה ובסרטים רומנטיים רבים. הן מצטיירות ככלי שייט יוקרתיים ואכן, בשונה מספינות, היאכטות מעוצבות עם חדרי שינה, מקלחון ומטבח, פינות ישיבה וסיפון רחב. רכישת יאכטה דורשת הון קטן, אבל לאירוע או למסיבה ניתן לשכור יאכטה לכמה שעות, העלות אינה גבוהה במיוחד, ובתמורה ניתן לבלות על כלי שייט יוקרתי באווירה שמתאימה למסיבות. השכרת יאכטה בתל אביב לימי הולדת ואירועים כוללת דגמים שונים של יאכטות, החל ביאכטה עד עשרים חוגגים ועד לכלי שייט גדול ומפואר שמיועד למסיבות של עשרות אנשים ויותר. השעות המקובלות להפלגה ביאכטה הן שעות הבוקר ואחר הצהריים, כאשר השמש לא קופחת מדי. אבל השכרת יאכטה לימי הולדת ואירועים מתאימה גם לשעות הערב, כגון שעות השקיעה המיוחדות לבילוי שקט ורומנטי או למסיבה על היאכטה הנמשכת עד הלילה.
19 פבר׳ שייט ביאכטה מתל אביב – בילוי שמתאים לכולם
בלסקי סרגיי 0 3048
הגיע הרגע בשנה שבו אתם שוברים את הראש ומנסים למצוא מתנה מוצלחת או בילוי שייזכר לשנים ויתאים  לבעל/ת השמחה וגם ..
25 דצמ׳ 5 סיבות נהדרות לצאת לשייט משפחתי בתל אביב
בלסקי סרגיי 0 3532
מנסים לארגן אירוע משפחתי או חופשה משפחתית קצרה, כזו שתתאיםלדרישות של כולם? ב"עולם השייט" יש לנו עבורכם מענה חו..
17 אוק׳ מסיבת רווקות ביאכטה בתל אביב
בלסקי סרגיי 0 3371
מסיבת רווקות ביאכטה היא הזדמנות לתכנן ולארגן מסיבה של פעם בחיים לכלה ולחברותיה. הרעיון של מסיבת בנות על יאכטה ..
31 אוג׳ השכרת סירות בתל אביב - בלוג
בלסקי סרגיי 0 4252
השכרת סירה בתל אביב היא הזדמנות לחוות שייט ספורטיבי בים. השייט הוא חוויה לחובבי מרחבי המים ולכל המשפחה, כאשר נ..
29 אוג׳ הפלגות ביאכטה בתל אביב
בלסקי סרגיי 0 3366
הפלגות ביאכטה בתל אביב הן חוויה משפחתית לסופי שבוע. הן לוקיישן שט למסיבות ולאירועים, הזדמנות למנוחה ולרוגע, ומ..
24 אוג׳ שייט משפחתי בתל אביב
בלסקי סרגיי 0 4584
שייט משפחתי בתל אביב הוא הזדמנות לחוויה משפחתית מיוחדת במינה, הן עבור הילדים והן עבור המבוגרים. גם מי שאינם שי..
15 אוג׳ כי מגיע לכם להתפנק: השכרת יאכטות בתל אביב
בלסקי סרגיי 0 4405
מעוניינים לחגוג כמו באלפיון העליון? רוצים להתפנק על סיפונה של יאכטה מפוארת בלב ים? באמצעות השכרות יאכטות בתל א..
04 יולי השכרת יאכטה בקפריסין
בלסקי סרגיי 0 4423
במרחק 50 דקות טיסה מישראל נמצא מקום קסום לשייט שנקרא מפרץ אקאמס , המפרץ נמצא בחלק דרום מערבי של האי במחוז פאפו..
17 מאי השכרת יאכטות והפעילויות הקיימות במרינה תל אביב
בלסקי אסתי 0 5895
מרינת תל אביב מציעה מגוון פעילויות ימיות וחוויות בים שלא תשכח למשך הרבה מאוד זמן. חוויות מדהימות, אטרקציות שונ..
22 אוג׳ השכרת יאכטה יוקרתית
בלסקי סרגיי 0 4812
השכרת יאכטה יוקרתית מעניקה לאורחים שעות של הנאה בלב הים, בכלי שייט שמאובזר במיוחד לנוחות ולמותרות. היתרון השכר..
31 יולי השכרת יאכטה תל אביב
בלסקי סרגיי 0 3946
השכרת יאכטה תל אביב מספקת אפשרות למי שמתגוררים או שוהים באזור המרכז ואינם בעלי יאכטה יוקרתית להנות מכל היתרונו..
מציג 1 עד 11 מתוך 11 (1 עמודים)