מרינת תל אביב מציעה מגוון פעילויות ימיות וחוויות בים שלא תשכח למשך הרבה מאוד זמן. חוויות מדהימות, אטרקציות שונות.. ניתנת אפשרות השכרת יאכטה מפרשית מפוארת והיא נותנת לנו את האופציה להפליג באווירה רגועה ואם רוצים גם רומנטית לכל המשפחה, קבוצת חברים קטנה  אפילו לזוג.

כמו כן, ניתן להזמין כיבודים שונים, מארוחת בוקר ועד הזמנת ברביקיו עם שתייה מכל סוג העולה על רוחכם, וכמובן יין ובירות קרות. כידוע, ביאכטה יש אפשרות לקפוץ למים בעת עונת הרחצה, או לקבל הדרכה של יום אחד שבעזרתה כל אחד יכול להרגיש סקיפר. 

בשביל הפלגה של קבוצות גדולות או מסיבות בים ניתן להשכיר יאכטה למסיבות מנועית גדולה בעלת שתי קומות אשר כוללת גם רמקולים חזקים, אבובים גדולים, מנגל ברביקיו מובנה, וכל מה שצריך בשביל המסיבה הטובה ביותר שתוכלו לעשות. 

לפעילות ספורטיבית ניתן למצוא השכרת סירה מהירה לקבוצות קטנות או משפחות - המאפשרת הפלגות קצרות אך מלאות באקסטרים, כיף והרבה אדרנלין!

בנוסף, לדייגים שבינינו, אפשר להשכיר סירת דייג כוללת ליווי של דייג מקצועי, וזו תהיה עמוסה ומוכנה עם כל  הציוד הדרוש לכם, ומוטיבציה רבה שלא תחזרו הביתה ללא דגי ים טריים שתפסתם אתם בעצמכם. 

במסגרת מועדון שייט ניתן להצטרף לקורסים שונים כגון; צלילה חופשית, מפרשנות מתקדמת, ותחרויות שייט שונות ומגוונות.

יתר על כן, אתם יכולים למצוא במרינה תל אביב כמה בתי ספר לשייט ותיקים (וכמובן מעולים), ומועדון שייט שמטרתו היא השכרת סירות לשייט עצמאי לבעלי רישיון משיט בתוקף, שזהו דבר המאפשר להם להשכיר יאכטות חדישות וכמובן מתוחזקות, שממתינות להפלגה ברציף המרינה.

בשביל הילדים, במרינה פועל מועדון הספורט ״הפועל תל אביב״ הכולל בו את כל ענפי השייט התחרותיים וגם ביניהם את תנועת ״צופי הים״.

בנוסף לאלה, יש את עמותת ״אתגרים״ שמפעילה בקפדנות את הסניף הימי שלה במרינה תל אביב שמרכזת בתוכה פעילויות שייט לנכים ולאנשים בעלי מוגבלויות שונות, וכך מאפשרת להם לחוות את החוויה והקסם של הים בלי להרגיש שום דופי חברתי. זהו דבר מדהים.

לסיום וכפי שניתן לראות, ישנן הרבה סוגי השכרת יאכטות בגדלים שונים, ישנה את האופציה להשכרת סירות בשביל פעילויות בים לכל גיל, וכך כל אחד יכול למצוא לעצמו משהו שמתאים לו ומרגש אותו.

אנחנו אמונים על מתן השירות, לכם רק נשאר לבוא ולהנות מכל הפעילויות הללו!

הכניסה למרינה תל אביב נמצאת בין ״חוף גורדון״ ורחוב גורדון 2 (ליד בית מלון קרלטון ובריכת גורדון). יש שם שביל המוביל לפתח הכניסה אשר נמצא ליד בית קפה ״בינתיים״ שבחוף.