Menu
Your Cart

השכרת יאכטות

השכרת יאכטות מתאימה לשלל חוויות, ביניהן שייט חופים, מסיבות קונספט כגון מסיבת רווקים, ימי הולדת, חגיגות משפחתיות, שייט זוגי רומנטי, שייט ספורטיבי, הפלגות ממושכות ועוד. וכמובן, ניתן ליהנות מחוויית בטן גב על הסיפון, אוכל ומשקאות, מנוחה בקבינט מעוצב, מוזיקה ועוד. השכרת יאכטות שהן סמל סטטוס, וחלק מתרבות המותרות, מאפשרת ליהנות מכל היתרונות שמעניקים כלי השייט היוקרתיים, ללא צורך בהוצאות הרכישה והעלויות הכרוכות בתחזוקתם של כלי השייט היקרים. כדי להשיט יאכטה יש צורך ברישיון, כאשר קיים הבדל בין האישור הנדרש להשטה של יאכטה ללא מנוע ובין מהשטת יאכטה ממונעת. עם זה, השכרת יאכטות כוללת ליווי של סקיפר המשיט את כלי השייט עבור מי שאינם משיטים את היאכטה בעצמם. אם כי יאכטות נחשבות לכלי שייט 'של עשירים', עלות השכרתן היא בדומה לעלויות של בילויים דומים, בין אם בבית מלון או באתרי אטרקציות. כיוון שיאכטות הן כלי שייט שמיועדים לנוחות הנוסעים הן כוללות, מלבד ציוד השייט ההכרחי, גם קבינט ומקלחת, או, בהתאם לדגם, מספר קבינטים ומקלחות צמודות, כמו כן בכל יאכטה מטבחון מודרני מאובזר בציוד החשמל החיוני להכנת ארוחות, פינות ישיבה, וסיפון למנוחה ובילוי. ניתן לחבר אמצעי שמע, לצפות בווידאו ועוד. השכרת יאכטות כוללת דגמים שונים, בהתאם למבנה שלהן ולגודלן. כלי שייט אלה הם בדרך כלל באורך שבין שבעה ועד ארבעה עשר מטרים. כמו כן קיימים דגמים השונים מבחינת אופן ההשטה שלהם, ביניהם יאכטות מפרש, בעלות מבנה ספורטיבי. השכרת יאכטות מפרש שהן כלי שייט צר יחסית, מעניקה תחושת הרפתקנות, אינטימיות והתחברות לים, הן בילוי נפלא לזוגות ולקבוצות קטנות, ולמי שרוצים להנות מחוויית שייט מהנה. יאכטות קטמרן נחשבות למתאימות במיוחד למסיבות, לאירועים ולחגיגות, יש דגמים שונים של קטמרנים, החל בדגמים המותאמים למספר מצומצם של אורחים ועד לדגמים המתאימים למסיבות הכוללות עשרות אורחים. השכרת יאכטות מנוע, כוללת יאכטות מהירות המתאימות למי שמעוניינים במהירות שמספק כלי השייט האלגנטי והספורטיבי, ועד ליאכטות ממונעות מפוארות הנחשבות ל'בתי מלון' על המים שמעניקות חוויה אקסקלוסיבית של בילוי יוקרתי.

השכרת יאכטה לצילומים עולם השייט מסיבת רווקות על יאכטה

יאכטה להשכרה היא כלי שייט איכותי שנועד לבילוי ולהנאה. היאכטה מתאימה לאירועים שונים ומגוונים, כגון שייט נינוח לכמה שעות, בילוי רומנטי מיוחד, מסיבה או יום הולדת. כדי להשיט יאכטה יש צורך ברישיון, בהתאם לסוג כלי השייט, אם מפרשית או מנוע, ובהתאם לגודלו. לצורך כך, חברת היאכטות מספקת סקיפר מנוסה להשטת היאכטה. עם השכרת היאכטה אפשר לבחור את משך השייט ואת שעות היום לבילוי, לצאת לשייט מוקדם או ליהנות מבילוי על יאכטה מול השקיעה. היתרונות בהשכרת יאכטה כפינוק מותרות, הם הבידוד המקסים שמספק הים הפתוח וכמו כן האפשרות הנפלאה לשלב מנוחת 'בטן גב' עם פעילויות ים וסיפון, וכל זה בעלויות שאינן מוגזמות יחסית לבילוי דומה במלון או במועדון. ההחלטה באיזו יאכטה לבחור כוללת פרמטרים כגון גודל היאכטה וכמות המתארחים, אופן ההנעה, בין אם מפרש או מנוע, ואת סוג האירוע, כגון מסיבה או שייט משפחתי. גודל ממוצע של יאכטה להשכרה הוא בין 7 ועד 14 מטרים. בבחירת יאכטה להשכרה נכללות יאכטת מפרש, עם מבנה צר יותר, המספקת חוויית שייט אמיתית ונפלאה, או יאכטה מנועית מרווחת שמספקת חוויית שייט יציבה. קטמרן הוא יאכטה שמארחת בנוחות קבוצות קטנות ובינוניות, והיא מספק חלל פנים וסיפון מרווחים. כמו כן ניתן לבחור ביאכטה בהתאם לסוג הבילוי, כגון מסיבה איטית ושקטה על המים, שייט ספורטיבי או מסיבת קריוקי. כמובן שאפשר לשדרג את הבילוי על היאכטה, להוסיף תפריט ואטרקציות מדליקות. יאכטה אפשר לשכור לשייט של מספר שעות ועד לטיול ארוך יחסית, ובמגוון אפשרויות בילוי החל במסיבת קונספט, בילוי זוגי או אפילו דייג, שייט חופים, שייט עם אבובים ועוד. ניתן לשכור יאכטה במיוחד למסיבה, עם כיבוד קל, בלונים וכדומה. אם יאכטה מפוארת עם חלל פנים מעוצב או יאכטה לבילוי בטן גב על הסיפון כל דגמי היאכטות מצוידים באבזור מודרני. בכל יאכטה חדר שינה אחד או כמה חדרי שינה, מקלחון צמוד, מטבחון מצויד, פינות נוחות לישיבה, סיפון המיועד לשיזוף, ועוד תוספות לנוחות ולהנאת הנוסעים.

יאכטות מוצגות ככלי שייט אופנתיים ויוקרתיים בסצנות קולנוע ובסרטי תעודה, הן מייצגות יוקרה והידור. הן כלי שייט שמיועדים לשייט מותרות, להנאה ולספורט. אורך ממוצע של יאכטה הוא כ- 7 ועד 14 מטרים, בדומה לאורך של ספינה קטנה, עם זה יאכטות ענק מגיעות לאורך שמעל 100 מטרים. יאכטות יוקרתיות אלו נרכשות על-ידי עשירי העולם, ומעוצבות באופן היוקרתי ביותר, הן כוללות  אולם קולנוע, מגרש כדורסל ג'קוזי, מנחת למסוקים ועוד. דגמי יאכטות מסוימים נחשבים יוקרתיים במיוחד, כאשר חלק מהיאכטות נבנות במיוחד לפי הזמנה של הרוכש האמיד או מיוצרות על ידי מותגים מפורסמים. עם זה, השכרת יאכטה יוקרתית מספקת כלי שייט איכותי, לחופשה או לאירוע, במחירים סבירים באופן יחסי. דגמים יוקרתיים להשכרה כוללים יאכטות מפרש, עם שניים או יותר גופי ציפה, יאכטות מנוע מהירות, מסיביות עם כל האיבזורים המודרניים, כמו כן דגמים מסורתיים כגון גולט, יאכטת 'בית מלון' המשמשת לשייט בחופי תורכיה ויוון. ניתן לשכור יאכטה יוקרתית בהתאם למספר הנוסעים, או אפילו לשכור חדר ב'יאכטת בית מלון'. ליאכטה יוקרתית להשכרה חלל פנים מצויד ומאובזר, הכולל חדרי שינה (קבינטים) מעוצבים, חדר רחצה או כמה חדרי רחצה מאובזרים באלגנטיות, מטבחון מצויד ומודרני, פינות ישיבה נוחות, סיפון לשיזוף ולמנוחה. חלק מהיאכטות כוללות פינות ישיבה מפוארות, ג'קוזי או בריכה קטנה. כמו כן האירוח כולל אנשי צוות העומדים לרשות האורחים. ביאכטות חיבורים למערכות שמע, וידאו ועוד, והן לוקיישן נפלא למסיבות קונספט, לימי הולדת ולשייט זוגי רומנטי. ניתן לגוון את השייט אטרקציות כגון טיפולי ספא, מוזיקה, אוכל ומשקאות, או לתאם עם חברת היאכטות תוספות ושדרוגים לשייט היוקרתי. ניתן לשכור יאכטה יוקרתית לכמה שעות ויותר, או לשייט ארוך יותר. היאכטה מספקת את כל מה שצריך מבילוי או מחופשה איכותיים. אווירה מדהימה של מרחבי הים, סיפון מפנק לשיזוף 'בטן גב', חדרי אירוח ומקלחות, בילוי ברמה של 'בית מלון' יוקרתי ובאווירה של עשירי עולם. עם זה, בהתאם למשך זמן ההשכרה והשדרוגים השונים, השכרת יאכטה יוקרתית עשויה להסתכם בעלויות סבירות.

להשכרת יאכטה לחץ כאן