Menu
Your Cart

הפלגת דייג בטרולינג

הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
חדש חם
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג
הפלגת דייג בטרולינג

הפלגות דייג מקצועיות בטרולינג

נצא בזריחה או לפני השקיעה על ספינת דייג או סירה מקצועית בליווי דייג מקומי ומנוסה, כשאנחנו עמוסים בציוד דייג מתקדם והרבה בירה.

הפלגת דייג בטרולינג מאופיינת בגרירת בובה דמויית דג בשתי חכות או יותר. מצד אחד שיטה זו היא סטטית יחסית לשיטות האחרות, אבל זו השיטה היחידה עם חכות בתנועה קבועה כל הזמן.

שיטת דייג זו מתאימה לכל גיל, ולכל אדם החובב דגים וספורט ימי מאתגר.

כמובן שאם המזל יאיר לנו פנים ונתפוס דג, האורחים יזכו לקחת אותו הביתה בסוף ההפלגה!

הפלגות דייג בתל אביב

בעצם, מה ההבדל בין הפלגות דייג מוצלחת לבין כזו שלא תוכננה היטב? מה צריך כדי לדוג וליהנות? האם דייג מתאים גם לנשים – או שזו פעילות גברית בלבד?

דייג היא פעולה הרבה יותר אינטואיטיבית מכפי שנהוג לחשוב. כמובן שיש צורך בניסיון על מנת לשכלל את הטכניקה, אבל גם מי שאין לו שום רקע קודם יכול ליהנות מעצם ביצוע הפעולה. במובנים רבים, דייג היא בין פעולות הפנאי היחידות שמהן נהנים גם עם וגם בלי ניסיון. חוץ מזה, לדייג יש ערך מוסף: דגים טריים ובריאים שאותם אפשר לאחר מכן לצלות, לאפות או לטגן.

הדרך הכי טובה ליהנות מהיתרונות של דייג כפעילות פנאי וכתחביב היא באמצעות הפלגה. בים התיכון למשל, הפלגות דייג כאלה מתאימות לכל אורך השנה כי מזג האוויר יחסית ונוח וידידותי. אז בין אם מחפשים פעילות נחמדה לקיץ ולחורף, כדאי לחשוב על היתרונות של הפלגות דייג מקצועיות.

לעולם השייט יש הפלגה בשבילך

המומחים של עולם השייט ישמחו להסביר לך על הבדלים בין סוגים שונים של הפלגות. היתרון שלנו בא לידי ביטוי במחיר טוב על כל סוגי ההפלגות, אך הערך המוסף הוא ביחס האישי. באמצעות היחס האישי והמקצועי, אנו נדאג שההפלגה הבאה שתצא תתאים בדיוק לצרכים ולציפיות שלך.

אנו מאפשרים לך לשריין עכשיו מקום על יאכטות מפוארות או על סירות מהירות ולצאת להפלגת שייט בלתי נשכחת. אחרי ההפלגה שלנו כבר יהיה לך קל להכיר לעומק את עולם הדייג ולהתנסות בטכניקות טובות ומקצועיות יותר. לכן, אנו ממליצים לך להשאיר פרטים באתר ולהצטרף למי שכבר עבר דרכנו חוויה דומה.

הבדלים בין הפלגות דייג

הבעיה היא שלא כל הפלגה שאליה יוצאים אכן מסוגלת לשדרג את חוויית הדייג עבור קהל היעד. בין אם מדובר על חובבי דייג מתחילים או על מקצועני דייג מנוסים, כדאי למשל לתת עדיפות להפלגה שכוללת בתוכה את הציוד. כאשר על הסירה כבר יש את הציוד הנדרש לטובת הדייג, זה אומר שעובר פחות זמן מהרגע שבו מגיעים אל הנמל ועד שיוצאים לדרך.

חוץ מזה, יש הבדל בין מי שמעביר את ההפלגות. בהפלגות כאלה מאוד חשוב שיהיה על הסירה גורם מקצועי, אמין ומנוסה שאיתו אפשר להתייעץ. בזכות הידע והניסיון של מי שמעביר את ההפלגות המקצועיות, כל המשתתפים נהנים ומרגישים בטוחים. 

תנאים מקדימים לדייג מוצלח

הפלגות דייג מקצועיות מתאימות לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. בהפלגות כאלה אין כמעט תנאים מוקדמים לדייג מוצלח, למעט שמירה על ראש פתוח לחוויות חדשות. גם אם רוצים להתנסות בדייג בפעם הראשונה, כל שנדרש הוא לעלות על הסירה המתאימה ולהשתמש בציוד שיש עליה. במקרה של שאלה או התלבטות, אפשר להתייעץ עם מי שמעביר את ההפלגה.

ברמה הפסיכולוגית, כדאי לצאת לדייג עם ראש שקט ולנצל את הזמן בלב ים. כך ניתן להתחבר לחוויית הדייג המלאה ולהפיק ממנה ערך אמיתי. במקביל, יש לזכור שחווית הדייג מפעילה את כל השרירים ולכן היא בריאה גם לגוף וגם לנשמה.

מתי אפשר לצאת להפלגה?

חובבי דייג יכולים לצאת להפלגה מתאימה יחד עם חברים ולחגוג על הספינה כל סוג של אירוע חברתי. אצל בני משפחה, מדובר בדרך כלל על הזדמנות מעולה לחגוג ימי הולדת ולהפתיע את ההורים או הילדים. לשם השוואה, בחנויות ועסקים עורכים הפלגות כאלה במסגרת ימי גיבוש ויש גם תיירים שמגיעים מחו"ל ומשלבים אותן במסלול הטיול שלהם.

אפשר לצאת להפלגה לכל אורך השנה, כל עוד מתאמים אותה מול גורם מקצועי שמתמחה בכך. כמו כן, יש להישמע להנחיות הצוות לפני, במהלך ואחרי ההפלגה וזאת על מנת שהאנרגיות יוכלו להיות מושקעות רק בדייג ולא בסידורים הבירוקרטיים שמסביב.

ההפלגה הבאה יוצאת דרכנו!

התייעצות עם נציגי עולם השייט תעזור לך לתכנן הפלגה מתאימה. אנו נבין ממך מה הצרכים, נבנה עבורך הצעת מחיר משתלמת ונציג בפניך אפשרויות להפלגות שונות. נוסף על כך, אפשר ליהנות דרכנו מהפלגות דייג שבסיומן לוקחים את הדגים שנתפסו ומרוויחים עוד כמה ארוחות כלולות במחיר.

יצירת קשר עם עולם השייט מתאימה לכל חובבי הדייג וגם למי שעוד לא התנסה בפעילות פנאי כזו. אז אם חיפשת מה לעשות בים התיכון, כדאי לך לנסות אותנו. כעת, רק נותר לך להשאיר פרטים ולתאם הפלגות דייג ממש כאן דרך האתר

נא לכתוב ביקורת

הערה: HTML לא מתורגם!
לא טוב טוב
₪2,800

אפשרויות זמינות