Menu
Your Cart

הפלגות דייג בולוס עם YACHTLV

הפלגות דייג בולוס עם YACHTLV

למי שכבר חוו הפלגת דיג ולמי שרוצים ליהנות בפעם הראשונה מחוויית דיג מקצועית עם יאכטה מאובזרת אנו מציעים הפלגה הכוללת ציוד דיג איכותי והדרכה אישית ומקצועית ביאכטה.

הפלגות דיג הן חוויה למשפחות, לחברים, לבילוי אב ובן. אין צורך להביא דבר, כל הציוד הדרוש עבור הפלגת הדיג ימתין לכם במלואו על היאכטה, כך שכל שנותר להביא הוא רק המצב רוח שלכם, וכמובן שהשלל לגמרי שלכם… אין צורך בניסיון דיג קודם, ציוד או רישיון ואנו עומדים לרשותכם בכל הקשור להפלגה ולדיג.

 

הפלגות דיג עם YACHTLV

חברת היאכטות YACHTLV מציעה הפלגות חווייתיות ואיכותיות, אנו מקפידים על הענקת יחס אישי לכל לקוח ולהעדפותיו, ושמים לב לכל פרט קטן כגדול על מנת ליצור חוויה כוללת וייחודית עבורכם. לשם כך, אנו מקשיבים לכל בקשה ומתכננים את ההפלגה בהתאם לרצון מזמין ההפלגה. וכמובן, המותרות שמספקת יאכטת "אלמה", שמאובזרת וכוללת את כל הדרוש לחוויית דיג אולטימטיבית: סיפון גדול ומרווח, חדרי שינה וסלון, מקלחת, שירותים, מערכת סאונד חדשה ועוצמתית ועודאנו משדרגים עבורכם את החוויה ומעניקים לכם אטרקציה מהנה המשלבת בתוכה דיג, שמש ומוסיקה. במהלך ההפלגה תוכלו להאזין למוזיקה לבחירתכם וליהנות מפינוקים ונשנושים.

הפלגות הדיג מיועדות לקבוצות פרטיות של עד 6 משתתפים ומלוות בסקיפר מיומן ומנוסה שמשיט את היאכטה ואף מסייע במיומנויות הדיג. ההפלגות יוצאות בעיקר בשעות הזריחה כיוון שהים ידידותי יותר בשעות אלו, אך ניתן לצאת להפלגות גם בשעות הערב. עם זה, שעות ההפלגה משתנות מעט בהתאם לעונות השנה - יציאה לדיג בבוקר היא בשעה מוקדמת יותר בקיץ, בעוד שבחורף הפלגת דיג בערב מתבצעת מוקדם  יותר. משך הפלגה כ-4 שעות אך באפשרותכם להאריך את ההפלגה במחיר מופחת.

 

מה צריך לדעת על דיג בים בשטח ישראל

כדי לדוג בשטח מדינת ישראל יש צורך ברישיון דיג אישי או ספורטיבי מטעם מנהל האגף לדיג ולחקלאות מים של משרד החקלאות. ליאכטה שלנו רישיון דיג ספורטיבי וכך, גם אם אין לכם רישיון דיג אישי, תוכלו לדוג מגוון דגים בהתאם לעונה.

ניתן לדוג בכל עונות השנה, בהתאם למזג האוויר, אם כי עונת הדיג הפופולרית היא בקיץ, כאשר כמות הדגים גדולה יותר והמים חמימים. הימצאות דגים באזור מסוים תלויה בגורמים שונים, ביניהם תנאי הטמפרטורה של המים וכשהטמפרטורות יורדות מיני דגים טורפים שוחים לאזורים שבהם טמפרטורת המים גבוהה יותר.

חשוב לדעת: כדי לשמור על הדגה בעונת הרבייה ובעונות גדילת הצאצאים, אגף הדיג קובע תאריכי איסור דיג זמניים בהתאם לאזור ולסוג הדגים. איסור הדיג הוא בין החודשים מרץ עד יולי. בשנת 2020 חלה תקופת הרבייה בים התיכון בין אפריל ליוני ובחודשים אלה נאסר הדיג בים התיכון, למעט בשיטות דיג מסוימות.  האיסורים מתעדכנים בהתאם להחלטת אגף הדיג.

הפלגות הדיג של YACHTLV  מתבצעות בהתאם לעונות השנה ולהימצאות הדגים - אנו לא מוציאים הפלגת דיג אם לא אושר שאכן הדגים נמצאים באזור ומותרים לדיג.

 

סוגי הדיג

דיג הוא ספורט מרגיע ומלהיב שמשתלב היטב עם שייט ביאכטת מותרות. ניתן לאחוז בחכה כדי לחוש את הדגים נוגסים בפיתיון או למקם את החכות בציפייה ללכידת דג. בין המתנה למשיכת החוט ובין נגיסה אפשר להשתזף על הסיפון, לנוח בקבינות וליהנות מנופי הים הפתוח. אנו מציעים שני סוגי דיג:

 

·         דיג בולוס

מתאים למי  שחדשים בתחום הדיג ומעוניינים בחוויית דיג מיוחדת וכבילוי לילדים. בשיטה זו ניתן לדוג כמעט בכל עונות השנה כשהסיכוי לתפיסת דגים הוא גבוה. היאכטה נמצאת בעומק הים ללא עוגן ובמה שמכונה בפי הדייגים – דריפט, כלומר 'היסחפות' כאשר לאחר הורדת הפיתיונות היאכטה נסחפת בזרם בהתאם לכיוון ועוצמת הרוח. באופן זה מכסים שטח דיג יחסית נרחב. לדיג בולוס משתמשים בפיתיונות חיים. הדיג מתבצע בעומק כ-40 מטר, כאשר דגי המטרה שלנו הם דגים מסוג סינפנים – דגים קטנים בגודל בין 10-25 ס”מ בצבע אדום, טעימים מאוד כשהם מטוגנים. הדיג הוא באמצעות חכות שמתאימות לדיג מיאכטה שאנו מספקים ללקוחותינו, השונות מחכות דיג לחוף.

 

·         דיג טרולינג

טרולינג מבוצע במהלך שייט איטי יחסית, ומיועד ללכידת דגים גדולים. בשיטה זו ניתן לכסות שטח גדול במטרה לאתר דגים. את החכות מתקינים בסטנדים והדיג מתבצע בגרירה. כלומר, פיתיונות המחוברים לחכות נגררים מאחורי הסירה תוך כדי הפלגה מתמדת. הדגים הנמשכים לפיתיון, תוקפים אותו ונתפסים. כאשר נתפס דג שומעים רעש מיוחד של בזזזזזז… זה רעש ממכר... ומרגע ששומעים אותו, מבלים את יתר ההפלגה וכן את ההפלגות הבאות בציפייה לשמוע אותו שוב.  דגי המטרה הם פלמידות, טונה ודוראדו (רעמתן כחלחל).  דיג טרולינג מיועד בדרך כלל ללכידת דגים גדולים וכבדים יותר ולכן עבודת הדיג דורשת  סבלנות ומיומנות מסוימת וכמו כן חשובה עבודת הצוות. אידיאלי לדייגים ולחובבי דיג שנהנים לבלות יחד.

 

להזמנת ההפלגה כנסו לקישור או תתקשרו 


דייג בולוס